Anna z mężem – Gliwice

Do budowy domu przygotowywaliśmy się z dużym wyprzedzeniem podejmując wizyty w nowych domach znajomych, dyskutując z nimi oraz zbierając przeróżne informacje z internetu, czasopism i książek. Bardzo trudno jest odróżnić głośny marketing, pozorne zachwyty nad katalogowymi obrazkami podkolorowanymi w Photoshopie od faktycznie praktycznych rozwiązań, które na domiar idą w parze z estetyką. Jeszcze większym wyzwaniem jest wyobrazić sobie siebie, swoją rodzinę i nieokreśloną przyszłość w murach domu, który ma wyrosnąć na kilkusetmetrowym kawałku łąki. Plany te najpierw podzielił z nami architekt, a następnie urzeczywistniła je firma WodmetalDom.

W naszym przypadku wybór wykonawcy nie był przypadkowy. Już po obserwacji zrealizowanych domów, po analizie przedstawionych projektów, a przede wszystkim po paru bardzo rzeczowych spotkaniach nabraliśmy przekonania, że Pan Tomasz jest wykonawcą, któremu możemy zaufać i z którym potrafimy się dobrze zrozumieć. Ujęła nas przede wszystkim Jego ogromna wiedza i doświadczenie w budownictwie niskoenergetycznym. Potrafił odpowiedzieć na wiele trudnych pytań, na które praktycznie nie znali odpowiedzi inni, potencjalni wykonawcy. Co więcej, Pan Tomasz wyszedł naprzeciw proponując swoje koncepcje i było to niezwykle pomocne w wyborach tych praktycznych, czasami nawet niedrogich, ale zarazem błyskotliwych rozwiązań, spełniających z nawiązką nawet bardzo wymagające kryteria. Z drugiej strony cenimy uczciwość, szlachetne postawy i elastyczność, a takie z pewnością cechują Pana Tomasza i rzeczywiście podczas realizacji mieliśmy możliwość się o tym przekonać.

Firma WodmetalDom zaoferowała nam nie tylko swoje solidne, nowoczesne rozwiązania, które w pełni nas przekonały i sprawują się bardzo dobrze. Firma ta była także otwarta na nowe wyzwania, które ambitnie urzeczywistniła, czasami z nakładem dodatkowej pracy na doprowadzenie ostatecznego efektu do perfekcji. Jednocześnie takie podstawowe elementy sztuki budowlanej jak proste ściany, dobrze wykończony dach czy poprawnie wymierzone schody zostały rzetelnie wykonane. W rezultacie po ukończeniu budowy pozostaje bardzo dobre wrażenie i ogromna satysfakcja. Co więcej, testy szczelności i kamerą termowizyjną potwierdziły, że nasz dom będzie wyjątkowo tani w eksploatacji oraz przyczyni się do troski o środowisko naturalne, prawie nie zużywając zasobów naturalnych i nie emitując smogu.

Nasze marzenia i wyobrażenia, pierwotnie wyrysowane w projekcie budowlanym, zostały doskonale zrealizowane przez Pana Tomasza i jego Firmę. Życzylibyśmy innym osobom, które stają przed wyborem wykonawcy domu, aby mogli wspominać ten niezwykły okres budowania własnego domu tak dobrze jak my, dzięki współpracy z Panem Tomaszem i firmą WodmetalDom.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *