Przygotowując się do budowy domu, poszukując nowych technologii  spotkaliśmy na naszej drodze Pana Tomasza Niewelt- właściciela firmy WodmetalDom, której powierzyliśmy budowę naszego wymarzonego niskoenergetycznego domu.

Firma zajmowała się budową domu kompleksowo: od projektu aż pod klucz na każdym etapie wykazując profesjonalne podejście, służąc nam dobrą radą, podpowiadając najlepsze rozwiązania ale także uwzględniając nasze uwagi i dostosowując się do naszych potrzeb.

Projekt domu powstał na bazie naszych własnych sugestii- dom miał być parterowy o powierzchni 150m² ogrzewany wyłącznie pompą ciepła.

Założony plan wykonywany był zgodnie z umówionymi terminami. Każdy etap budowy realizowany był przez wyspecjalizowaną, sprawną ekipę, która doskonale znała swoje zadania i wywiązywała się z nich bez zarzutu. Nawet jeśli zdarzały się nieliczne niedociągnięcia, pracownicy cierpliwie uwzględniali nasze uwagi i dokonywali poprawek aż do osiągnięcia zadowalającego nas efektu. Prace budowlane trwały niespełna 9 miesięcy.

W chwili obecnej, kiedy od dwóch miesięcy zamieszkujemy w nowo wybudowanym domu możemy bez wątpienia powiedzieć, że firma WodMetalDom  jest zdecydowanie godna polecenia. Zapewnia nie tylko komfort cieplny budynku stosując najnowsze technologie dostępne na rynku ale także komfort psychiczny inwestorów podczas jego powstawania.